معرفی کلاس ها و دوره های آموزشی

کلاسهای ویژه آقایان

این کلاسها در رده سنی بزرگسالان برگزار میشود. که معمولا بالای 15 سال را  شامل میشود. کلاسها معمولا عصر بوده و از ساعت 17 الی 22 متغیر میباشد.  افراد مستعد، بخصوص کودکان و نوجوانان بعد از تکمیل دوره ها میتوانند  فعالیت خود را در گروه ادامه دهند. که در این دوره ها مهارت ویژه ای می  آموزند.

کلاسهای ویژه 1

این کلاسها در دو رده سنی نوجوانان و بزرگسالان برگزار میشود. رده سنی  نوجوانان از 12 سال الی 20 سال بوده، و کلاس بزرگسالان در رده سنی بالای 21 سال میباشد. کلاس بانوان به دو گروه تقسیم میشود. کلاس آموزشی 8*6 رقص پا و کلاس 8*6 مختص رقص زنانه. که فعالیت در گروه بعد از اتمام دوره  های آموزشی ممکن میباشد. علاوه براین علاقمندان میتوانند رقصهای تکی مثل ساری گلین، ترکمه، اوزون دره و غیره را نیز آموزش ببیند.

دوره های ویژه 2

این دوره ها معمولا بصورت خصوصی برگزار میشود و ویژه 2 و  یا زوجهایی است که علاقمند به یادگیری رقصهای دونفره خاص هستند. تعداد  جلسات دوره ها بر اساس نوع رقص انتخابی متفاوت است. در این مجموعه آموزش رقصهایی همچون آذری، ایرانی، تانگو که بصورت دونفره اجرا میشود، بهمراه طراحی رقصهای دسته جمعی ویژه ساقدوش و سولدوش نیز ارائه میگردد. همچنین در صورت علاقه به حضور گروه های رقص در مراسم  میتوانیم گروه های رقص متنوع، با لباسهای محلی را برای مجالس شما تدارک  ببینیم.

کلاسهای ویژه کودکان

کلاس کودکان از سن بالای 6 سال الی 12 سال را شامل میشود. از آنجایی که  کودکان استعداد و پتانسیل بالایی در یادگیری دارند، از ابتدا سعی در ارایه آموزش اساسی تری به کوکان میشود. علاوه بر یادگیری هنر رقص، کودکان معمولا عضلات ضعیفتر و خام تری دارند، که برای تقویت عضلانی بچه ها تمرینات بدنسازی نیز جز مراحل آموزش میباشد.

پیمایش به بالا
اسکرول به بالا